Chat-MK (бета)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Барај
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Пријатели
smartdots. smart dots for a smart net.TiPDOTS.COM - FREE DOMAINS!
baixar download


UNONIC - United Names OrganisationM TechnologyНау4иhttp://www.astronomija.com.mk/images/uploaded/astroucilnica/tehnologija.jpgPhotoshopMKМак PC Worldinsomnia-logo_100pxПозадиниМакедонски портал за информатикаMicrosoftewarezhttp://hardwarecentar.com/templates/rt_hyperion/images/blank.gif Банер
Latest topics
» TOSE PROESKI!!!
Правила за сите членови! EmptyПет Jул 31, 2009 12:32 pm by Marija_Kiev

» Rolling Stones
Правила за сите членови! EmptyСаб Јан 31, 2009 2:03 am by insaneivan

» Нови Рангови 30.01.09
Правила за сите членови! EmptyПет Јан 30, 2009 3:46 pm by insaneivan

» ЗДравоо од ГемаАткинсон
Правила за сите членови! EmptyПет Јан 30, 2009 12:37 pm by GemmaAtkinson

» Здраво од Админот инсејниван!
Правила за сите членови! EmptyПет Јан 30, 2009 12:14 pm by insaneivan

» Правила за сите членови!
Правила за сите членови! EmptyПет Јан 30, 2009 12:06 pm by insaneivan

» РАНГОВИ - 30.11.2008 00Ч 02М
Правила за сите членови! EmptyПет Јан 30, 2009 11:52 am by insaneivan

» DVDFab Platinum 5.2.3.0 - Final
Правила за сите членови! EmptyСре Јан 14, 2009 11:54 am by DUdLAC

» Call Of Duty 4 Modern Warfare 4 Mirrors
Правила за сите членови! EmptyПет Јан 09, 2009 5:11 pm by ShaDow86

Јуни 2022
ПонВтоСреЧетПетСабНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Calendar Calendar


Правила за сите членови!

Go down

Правила за сите членови! Empty Правила за сите членови!

Пишување by insaneivan Пет Јан 30, 2009 12:06 pm

1) Администраторите и Модераторите на форумот имаат право да изменат/избришат било кое мислење во било кое време со или без известување.

2) Не отварајте повеќе од 1 членство. Тоа се казнува со повремено баниранје.

3) Не пишувајте повеќе од едно мислење едно по друго. Постои опција "edit" ако нешто ви текнало подоцна или сте заборавиле да го пишете.

4) Задржете се на зададената тема било каде. Не пишувајте офтопик! Сите офтопик мислења (мислења коишто се надвор од зададената тема) ќе бидат избришани!

5) Не се расправајте јавно со персоналот на форумот. Пратете им приватна порака доколку имате некои прашања.

6) За секаков вид рекламирање следува повремено баниранје.
insaneivan
insaneivan
Администраторчето!
Администраторчето!

Број на мислења : 5
Join date : 2009-01-30
Age : 29
Местолокација : Frankfurt, Germany

http://www.chat-mk.net.tf

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот