Chat-MK (бета)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Влез

Си ја заворавив лозинката!

Барај
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Пријатели
smartdots. smart dots for a smart net.TiPDOTS.COM - FREE DOMAINS!
baixar download


UNONIC - United Names OrganisationM TechnologyНау4иhttp://www.astronomija.com.mk/images/uploaded/astroucilnica/tehnologija.jpgPhotoshopMKМак PC Worldinsomnia-logo_100pxПозадиниМакедонски портал за информатикаMicrosoftewarezhttp://hardwarecentar.com/templates/rt_hyperion/images/blank.gif Банер
Latest topics
» TOSE PROESKI!!!
РАНГОВИ - 30.11.2008 00Ч 02М EmptyПет Jул 31, 2009 12:32 pm by Marija_Kiev

» Rolling Stones
РАНГОВИ - 30.11.2008 00Ч 02М EmptyСаб Јан 31, 2009 2:03 am by insaneivan

» Нови Рангови 30.01.09
РАНГОВИ - 30.11.2008 00Ч 02М EmptyПет Јан 30, 2009 3:46 pm by insaneivan

» ЗДравоо од ГемаАткинсон
РАНГОВИ - 30.11.2008 00Ч 02М EmptyПет Јан 30, 2009 12:37 pm by GemmaAtkinson

» Здраво од Админот инсејниван!
РАНГОВИ - 30.11.2008 00Ч 02М EmptyПет Јан 30, 2009 12:14 pm by insaneivan

» Правила за сите членови!
РАНГОВИ - 30.11.2008 00Ч 02М EmptyПет Јан 30, 2009 12:06 pm by insaneivan

» РАНГОВИ - 30.11.2008 00Ч 02М
РАНГОВИ - 30.11.2008 00Ч 02М EmptyПет Јан 30, 2009 11:52 am by insaneivan

» DVDFab Platinum 5.2.3.0 - Final
РАНГОВИ - 30.11.2008 00Ч 02М EmptyСре Јан 14, 2009 11:54 am by DUdLAC

» Call Of Duty 4 Modern Warfare 4 Mirrors
РАНГОВИ - 30.11.2008 00Ч 02М EmptyПет Јан 09, 2009 5:11 pm by ShaDow86

Јуни 2022
ПонВтоСреЧетПетСабНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Calendar Calendar


РАНГОВИ - 30.11.2008 00Ч 02М

2 posters

Go down

РАНГОВИ - 30.11.2008 00Ч 02М Empty РАНГОВИ - 30.11.2008 00Ч 02М

Пишување by DUdLAC Саб Ное 29, 2008 3:32 pm

ЕВЕ ГИ СЛЕДНИТЕ РАНГОВИ КОИ СЕ ДОВЕДЕНИ(до секој ранг имате објаснување):
ПОСЕБНИ РАНГОВИ  • Администраторчето => Администратор
  • Модераторчето => Модератор
  • Соработувач =>Оној кој помогнал во развојот на форумов


  • Вери Импортант Персо(н) => VIP(ако го купите тоа)

ОБИЧНИ РАНГОВИ

  • Уште не дошол/а, а се фали =>Овака ќе ви пишува ако имате од 0 до 20 мислења, ако имате повеќе, тогаш имате ранг :
  • Се навикнува => Овака ќе ви пишува ако имате од 20 до 40 мислења, ако имате повеќе, тогаш ќе имате ранг :
  • Добар дудлач/ка =>Мислења ако имате од 40 до 70, ако стигнете повеќе, тогаш имате ранг :
  • Решил/а да збори и нејќе да прекине => овој ранг ви се паѓа ако имате од 70 до 100 мислења, ако имате повеќе, тогаш следува рангот :
  • Закон дудлач! => Овој ранг ви трае кога ќе имате од 100 до 200 мислења. Значи од овој ранг, па нагоре, ќе добивате рангови поретко.А повеќе награди.
Значи ќе има уште рангови, дајте ни уште време!!!
DUdLAC
DUdLAC
Администраторчето!
Администраторчето!

Број на мислења : 9
Join date : 2008-10-30
Age : 28
Местолокација : Позади тебе

http://topansko.blogspot.com

Вратете се на почетокот Go down

РАНГОВИ - 30.11.2008 00Ч 02М Empty Re: РАНГОВИ - 30.11.2008 00Ч 02М

Пишување by insaneivan Пет Јан 30, 2009 11:52 am

баш супер Smile
insaneivan
insaneivan
Администраторчето!
Администраторчето!

Број на мислења : 5
Join date : 2009-01-30
Age : 29
Местолокација : Frankfurt, Germany

http://www.chat-mk.net.tf

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот