Влез

Си ја заворавив лозинката!

Барај
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Пријатели
smartdots. smart dots for a smart net.TiPDOTS.COM - FREE DOMAINS!
baixar download


UNONIC - United Names OrganisationM TechnologyНау4иhttp://www.astronomija.com.mk/images/uploaded/astroucilnica/tehnologija.jpgPhotoshopMKМак PC Worldinsomnia-logo_100pxПозадиниМакедонски портал за информатикаMicrosoftewarezhttp://hardwarecentar.com/templates/rt_hyperion/images/blank.gif Банер
Latest topics
» TOSE PROESKI!!!
Chat-MK (бета) EmptyПет Jул 31, 2009 12:32 pm by Marija_Kiev

» Rolling Stones
Chat-MK (бета) EmptyСаб Јан 31, 2009 2:03 am by insaneivan

» Нови Рангови 30.01.09
Chat-MK (бета) EmptyПет Јан 30, 2009 3:46 pm by insaneivan

» ЗДравоо од ГемаАткинсон
Chat-MK (бета) EmptyПет Јан 30, 2009 12:37 pm by GemmaAtkinson

» Здраво од Админот инсејниван!
Chat-MK (бета) EmptyПет Јан 30, 2009 12:14 pm by insaneivan

» Правила за сите членови!
Chat-MK (бета) EmptyПет Јан 30, 2009 12:06 pm by insaneivan

» РАНГОВИ - 30.11.2008 00Ч 02М
Chat-MK (бета) EmptyПет Јан 30, 2009 11:52 am by insaneivan

» DVDFab Platinum 5.2.3.0 - Final
Chat-MK (бета) EmptyСре Јан 14, 2009 11:54 am by DUdLAC

» Call Of Duty 4 Modern Warfare 4 Mirrors
Chat-MK (бета) EmptyПет Јан 09, 2009 5:11 pm by ShaDow86

Јуни 2022
ПонВтоСреЧетПетСабНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Calendar Calendar


Сега е точно Пон Јун 27, 2022 8:27 pm


Добредојдовте на Chat-MK !
Chat-MK (бета) Dance3Dobrodosli na Chat-MK Uzivajte!Chat-MK (бета) Dance3
Chat-MK (бета) 2ywtrmc
Sponsored by www.uGGaming.info
 • Генерално

  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Правила


  Одвојте маааалце време да ги прочитате правилата.
  2 Теми
  2 Мислења
  Пет Јан 30, 2009 12:06 pm
  insaneivan Правила за сите членови!
 • Новости


  Нови работи и измени што ќе се случат со форумот и порталот.
  1 Теми
  1 Мислења
  Саб Ное 29, 2008 1:22 pm
  DUdLAC Нови измени на форумот
 • Рангови


  Тука ќе се ставаат имињата на членовите кои добиле посебен ранг, или пак, ќе ги сретнете ранговите кои ги има тука!
  3 Теми
  4 Мислења
  Пет Јан 30, 2009 3:46 pm
  insaneivan Нови Рангови 30.01.09
 • За овој форум


  a.k.a About.Тука ќе најдете сето она што не сте го нашле :)
  1 Теми
  1 Мислења
  Саб Ное 29, 2008 3:09 pm
  DUdLAC Поставувани прашања
 • За корисниците

  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Ваши Мислења


  Кажете ги вашите мислења во врска со форумот - како и со што да се подобри???
  0 Теми
  0 Мислења
 • Претставување


  НОВИ КОРИСНИЦИ - Дојдете и претставете се тука.Без глупави претставувања МОЛАМ ЛЕПО :)
  6 Теми
  6 Мислења
  Пет Јан 30, 2009 12:37 pm
  GemmaAtkinson ЗДравоо од ГемаАткинсон
 • Специјални корисници


  Тука во следната листа ќе најдете кои се тие корисници кои добиле специјален ранг и зошто!
  0 Теми
  0 Мислења
 • Мали огласи


  Огласувајте се тука! Слободно! Огласите да не бидат заебанции - кој се зеза - 1 недела бан ќе има!
  0 Теми
  0 Мислења
 • Љубов

  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Ваши совети


  Имате совети за подобра врска? Споделете ги тука!!!
  0 Теми
  0 Мислења
 • Поезија


  Ваши поезии или некои други во врска со љубовта.
  0 Теми
  0 Мислења
 • Видео клипови


  Видео клипови И песни во врска со Amour :P
  0 Теми
  0 Мислења
 • Македонија

  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Општо


  Ставете тука што мислите општо за нашава земја.Како да се подобри и слично.За секоја ваша идеја ОТВАРАЈТЕ НОВА ТЕМА!!!
  0 Теми
  0 Мислења
 • Политика


  Па, ако имаме и политичари можете тука да дискутирате, но не безврска, туку СО ВРСКА :х
  0 Теми
  0 Мислења
 • Случувања


  Ставајте ги тука сите случувања(се разбира нови, не стари) кои се случиле и ЌЕ СЕ СЛУЧАТ и, се разбира, продискутирајте за нив малце, нели?
  0 Теми
  0 Мислења
 • Оговарања


  Или таканаречен “Жолт печат“. Ставете тука ако имате папарацо слики од нашите ѕвезди или некои вести кои навистина ќе може да не импресионираат!
  0 Теми
  0 Мислења
 • NightLife


  Ноќниот живот, заедно со ноќна шема и случувања.Зборувајте и што сакате пишувајте(се разбира ЗА ОВАА ТЕМА) тука.
  0 Теми
  0 Мислења
 • Ангелот наш

  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Тоше Проески (1981-2007)


  Кажете тука што се имате да кажете за него.ЗА СЕКОЈА ИДЕЈА НОВА ТЕМА!(NEW TOPIC)
  0 Теми
  0 Мислења
 • Ангелските песни


  Тука одат текстовите и песните(од youtube клипови се дозволени) во врска со нашиот ангел...
  0 Теми
  0 Мислења
 • Слики


  Тука сите слики кои ги имате ставајте ги.Не отворајте нова тема само ставајте нови одговори(post reply) во темата што е таму отворена!
  0 Теми
  0 Мислења
 • Балкан-Манија (k)

  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Општо


  Општите ваши мислења за балканот (празни) разговори.
  0 Теми
  0 Мислења
 • Дијаспора


  или во превод - СЦЕНА. Зборувајте тука за сето тоа што излага на сцена, издава албуми, има фанови и се разбира, ставете по нешто свое!
  0 Теми
  0 Мислења
 • Ваши дела


  Ваши дела(песни,поезии...) во врска со нашиов Балкан :).И секогаш отворајте нова тема!
  0 Теми
  0 Мислења
 • Останато


  Сето тоа што нема врска со претходните форуми во ОВАА категорија, ставете го тука!
  0 Теми
  0 Мислења
 • ЕуРоПа

  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Општо


  Општо за нашата Европа. Не за онаа фабрикана туку за нашиот континент! Ставете ваши мислења и слично тука.
  0 Теми
  0 Мислења
 • Сцена


  Имате нешто да кажете за Европската сцена, т.е. за нејзините пеачи? Ставете ги вашите мисли тука!
  0 Теми
  0 Мислења
 • Слики


  Ако сте биле или едноставно сте нашле слики од некои интересни работи од Европа, ставете ги тука.Ставајте ако имате по една, ставајте ги во некоја друга тема, а ако имате повеќе, креирајте своја!
  0 Теми
  0 Мислења
 • iT Дел

  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Компјутери - Хардвер


  Хардверските “дудлачи“ има место и за нив тука!!!
  0 Теми
  0 Мислења
 • Компјутери - Софтвер


  Софтверските дудлачи ајт одма под хитно тука! Разговарајте за софтверските проблеми или глупости...
  1 Теми
  2 Мислења
  Саб Ное 01, 2008 1:24 pm
  DUdLAC Помош, софтверски проблеми
 • Компјутери - Игри


  Дискусиите(секакви) за (секакви) игри одат тука!
  0 Теми
  0 Мислења
 • Новости


  Новите работи во IT техниката се ставаат ТУКА !!!!
  0 Теми
  0 Мислења
 • Откачениот дел

  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Откачениот форум


  Се што нема врска со НИШТО, пишувајте тука. Еве пример : Вашиот кикс, како да се препишува на писмена итн... БЕЗ СПАМ!
  0 Теми
  0 Мислења
 • Безврска


  Слики кои немаат врска, ништо што нема врска со НИШТО и едноставно глупости (но не стискање на букви како asdhsakldfjslhflafjapfoqierawsk029e4i1 0euj) туку безмислено зборување!
  0 Теми
  0 Мислења
 • Музика

  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Македонска Музика


  Се за Македонскава музика. Ваши мислења и идеи околу неа.Може да ставате исто така и линкови некој да симне некоја песна :), како и побарувања.
  0 Теми
  0 Мислења
 • Балканска музика


  Српска, Босанска, Албанска и песни од целиот балкан тука може да се симнат - да се бараат или пак да се даде некое мислење за нив!
  0 Теми
  0 Мислења
 • Странска Музика


  Симнувања, побарувања и мислења тука за странската музика одат!
  2 Теми
  3 Мислења
  Пет Jул 31, 2009 12:32 pm
  Marija_Kiev TOSE PROESKI!!!
 • WaReZ дел

  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Апликации


  Тука може да симнувате и да ставате апликации. Најновите, најинтересните и сето тоа. БЕСПЛАТНО, ФУЛ, ЗАСЕКОГАШ- нема потреба за плаќање ниту ништо!
  4 Теми
  5 Мислења
  Сре Јан 14, 2009 11:54 am
  DUdLAC DVDFab Platinum 5.2.3.0 - Final
 • Игри


  Ставајте ги тука најновите, најинтересните игри. Исто така симнувајте ги! Бесплатни- но не се демо! The poWeR of WaReZ b!tch
  4 Теми
  4 Мислења
  Пет Јан 09, 2009 5:11 pm
  ShaDow86 Call Of Duty 4 Modern Warfare 4 Mirrors
Кој е он-лајн?

Севкупно има 2 членови он-лајн :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 2 Гости
Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 16 во Сре Окт 27, 2021 3:03 am

Регистрирани членови: Никој


Legend :   [Администратор ]   [ Модератор ]

Нашите членови се испратиле точно 28 мислења

Постојат b>83 регистрирани членови

Најновиот регистриран член е boksi


 • Нови мислењаНови мислења
 • Нема нови мислењаНема нови мислења
 • Форумот е заклученФорумот е заклучен